Naši  jezdci: 


Filip Křivan - GasGas 85ccm #472

Lukáš Jelínek - Yamaha 125ccm #84

Martin Kaiseršot - Honda 85ccm #117

Daniel Cirok - KTM 65ccm #225

Jakub Zoul - Yamaha 125 ccm #450

Ondřej Nešvera - Yamaha 125 ccm #717  

— POMÁHAT MÁ SMYSL ! —

Pojďte do toho s námi

Již 14. ročník BLANKAZUPEMA CUPU

BlankaZupema cup ( Blanka cup) je již tradičně závod ukončující motokrosovou sezónu. A my jsme tyto závody pojali i tak trochu jinak. Adélka, to je jméno naší bojovnice, kterou jsme si vybrali. Její životní příběh je velmy silný a smutný. Má ale skvělou rodinu a přátelé, kteří ji pomáhají a nás velmi těší, že i my můžeme být mezi přáteli co pomáhají.

Již po několikáte se nám podařilo během závodů a při vyhlášení  vybrat hezké částky, které ji pomáhají dovolit si předražené léčby.
Adámek Moravec
Adámek Moravec

V čem budou EVROPSKÉ ZÁVODY 25.-26. 6.2022 JINÉ?

Stejně jako loni i letos jsme si našli našeho bojovníka, ke kterému život nebyl úplně fér.

Naším bojovníkem je úžasný 10ti letý Adámek Moravec. Dovolte mi Vás zde ukázat dopis, který nám napsal a přečtěte si jeho příběh.

Jmenuji se Adam Moravec a narodil jsem se před časně císařským řezem společně s mým bráchou Patrikem.

Nemám však takové štěstí, jako můj brácha, který dovádí, běhá a hraje si se straším bráchou Danielem a já musím jen sedět a jejich hry sledovat. Trpím totiž spastickou diplegickou mozkovou obrnou a epilepsií, pouze levá ruka je mým pomocníkem, když pravá ruka, spolu s oběma nohama je zatím jen součástí mého těla.

Vše začalo, když jsem se předčasně narodil s bráchou ve 29tt těhotenství. Byli jsme v inkubátoru zcela zdraví a 5.den mého života mi praskla jedna plíce. Od té prasklé plíce se v mém celém těle stal přetlak a praskla mi cévka v mozku, kde vzniklo krvácení IV. stupně ( nejvyšší stupeň ). Poškodila mi celou levou půlku mozku a taky část pravé strany. Doktoři mi nedávali moc šanci, ale já jsem to zvládl a mohu ve svých 10 letech sedět na vozíku a povídat si. Hrozně rád si povídám 😊. Chodím do školy v Arpidě centrum a snažím se učit číst, psát a počítat. Škola mě taky moc baví, nejvíc mě baví jezdit na výlety 😊. Ale co mě nejvíc baví je jízda na mojí elektrické čtyřkolce, kterou mi taťka upravil, tak že můžu sám na ní jezdit 😊. Hrozně se mi líbí policejní a hasičská auta.

Adámka jsme měli šanci osobně poznat a je to úžasný kluk !! A jsme moc rádi, že s ními bude přítomný i v sobotu 25.6.2022, kde pro něj vydražíme dres světového rakouského závodníka Michalea Sandnera #766.

Přijďte si s námi večer užít od 18:00, kde slavnostně představíme evropské závodníka a společně s DJ FANNY JANDOU a městem Kaplice se pustíme do dražby a pomoci Adámkovi a potom ? Potom to všechno oslavíme !! :)

Děkujeme 


— NAŠI PARTNEŘI —

DĚKUJEME ZA PODPORU!

Motokros Kaplice, Motokrosový areál Blanská kotlina  +420 775 731 911, mxkaplice@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!